INTERESUJE CIĘ SZYBKA NAUKA NIEMIECKIEGO ?

Trafiłeś na tę stronę, ponieważ chcesz nauczyć się języka niemieckiego. Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się w Niemczech? A może nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne?
Mam coś specjalnie dla Ciebie: skuteczna nauka niemieckiego przez Skype.

SPRÓBUJ METODY DAJĄCEJ 100% SATYSFAKCJI

Język niemiecki jest dość trudny, zwłaszcza na początku nauki. Dlatego ważne jest to, aby nauczyć się dokładnie rozumieć i mówić. Podczas lekcji wyłączamy kamerki internetowe. Ucząc się przez Skype musisz używać WYŁĄCZNIE Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć, co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku.
Czy to nie jest przydatne ?
DOWIEDZ SIĘ JAK ZACZĄĆ

KORZYŚCI NAUKI PRZEZ SKYPE

1. Znacznie szybciej będziesz mówić i rozumieć po niemiecku.
  • nauka przez Skype to nawet 2,5 raza szybsza nauka rozumienia ze słuchu
  • podczas zajęć bardzo dużo mówimy i wykorzystujemy cały czas na naukę
2. Nauczysz się przede wszystkim praktycznego języka.
  • uczymy się praktycznego języka z naciskiem na Twoje potrzeby (np. w pracy)
  • do każdych zajęć otrzymujesz mailem odpowiednie materiały (np. do utrwalenia)
3. W dowolnym miejscu i wybranej porze
  • mam uczniów z całej Europy – dzięki Skype mogą się uczyć będąc setki kilometrów ode mnie
  • jeśli pracujesz na zmiany lub nie masz możliwości chodzenia na kursy stacjonarne, to nauka przez Skype jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem
INTERESUJE CIĘ SZYBKA NAUKA NIEMIECKIEGO ?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zobacz, co musisz zrobić, żeby
skutecznie opanować Twój niemiecki.
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
  DALEJ  

Poznaj opinie moich kursantów

Spotykamy się 2 razy w tygodniu. Nasze lekcje trwają 45 minut. To optymalny czas na naukę. Tym bardziej, że podczas zajęć dużo mówimy. Sama nie wiem, kiedy się przełamałam i zaczęłam bez problemów rozmawiać i rozumieć po niemiecku. Teraz szukam pracy w Niemczech jako opiekunka, więc jest mi to bardzo potrzebne.Marzena,
lat 38, Poznań

Myślałem, że sobie nie poradzę. Mam słabe łącze internetowe i nie miałem konta Skype. Pani Jolanta pokazała mi jak je założyć za darmo i okazało się, że do lekcji przez Skype mój internet w zupełności wystarcza. Uczę się teraz intensywanie 2-3 razy w tygodniu. Wyjechałem do Niemiec do pracy i wymagają ode mnie, żebym nauczył się niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Adam,
lat 56, Berlin (Niemcy)

Zacząłem na próbę i bardzo mi się spodobało. Nie mogę chodzić na kursy stacjonarne, bo studiuję i pracuję. Uczymy się wieczorami i to mi pasuje. Jak muszę iść do pracy, to przekładam lekcje i mi nie przepadają. Mogę powiedzieć, że dzięki kursom na Skype z panią Jolantą zaliczyłem niemiecki na studiach, a nawet – w co trudno uwierzyć – polubiłem ten język ;)


Marcin,
lat 25, Opole

SPRÓBUJ ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ

Weź udział w DARMOWEJ lekcji prezentacyjnej. Ponad 95% osób decyduje się po niej na dalszą naukę, ponieważ dostrzega, że w ten sposób NAPRAWDĘ nauczy się mówić i rozumieć po niemiecku.